Learn Languages Online!

Home  >   50languages.com   >   македонски   >   персиски   >   Опис на содржината


77 [седумдесет и седум]

нешто појаснува / образложува 3

 


‫77 [هفتاد و هفت]‬

‫دلیل آوردن برای چیزی 3‬

 

 
Зошто не ја јадете тортата?
‫چرا کیک را نمی خورید؟‬
cherâ keyk râ nemi-khorid?
Јас морам да ослабам.
‫من باید وزن کم کنم.‬
man bâyad vazn kam konam.
Јас не ја јадам, бидејки морам да ослабам.
‫من نمی خورم زیرا باید وزن کم کنم.‬
man nemi-khoram zirâ bâyad vazn kam konam.
 
 
 
 
Зошто не го пиете пивото?
‫چرا آبجو را نمی نوشید؟‬
cherâ âbe-jo râ nemi-nushid?
Јас морам уште да возам.
‫چون باید رانندگی کنم.‬
chun bâyad rânandegi konam.
Јас не го пијам, бидејки морам уште да возам.
‫من آن را نمی نوشم زیرا باید رانندگی کنم.‬
man ânrâ nemi-nusham zirâ bâyad rânandegi konam.
 
 
 
 
Зошто не го пиеш кафето?
‫چرا تو قهوه را نمی نوشی؟‬
cherâ to ghahve râ nemi-nushi?
Тоа е студено.
‫سرد شده است.‬
sard shode ast.
Јас не го пијам, бидејки е студено.
‫من قهوه را نمی نوشم زیرا سرد شده است.‬
man ghahve râ nemi-nusham zirâ sard shode ast.
 
 
 
 
Зошто не го пиеш чајот?
‫چرا تو چای را نمی نوشی؟‬
cherâ to chây râ nemi-nushi?
Немам шеќер.
‫من شکر ندارم.‬
man shekar nadâram.
Јас не го пијам, бидејки немам шеќер.
‫من چای را نمی نوشم زیرا شکر ندارم.‬
man chây râ nemi-nusham zirâ shekar nadâram.
 
 
 
 
Зошто не ја јадете супата?
‫چرا شما سوپ را نمی خورید؟‬
cherâ shomâ soop râ nemi-khorid?
Јас не ја нарачав.
‫من سوپ سفارش نداده ام.‬
man soop sefâresh nadâde-am.
Јас не ја јадам, бидејки не ја нарачав.
‫من سوپ نمی خورم زیرا من آن را سفارش نداده ام.‬
man soop nemi-khoram zirâ man ânrâ sefâresh nadâde-am.
 
 
 
 
Зошто не го јадете месото?
‫چرا شما گوشت را نمی خورید؟‬
cherâ shomâ goosht râ nemi-khorid?
Јас сум вегетаријанец.
‫من گیاه خوار هستم.‬
man giâh khâr hastam.
Јас не го јадам, бидејки сум вегетаријанец.
‫من گوشت نمی خورم زیرا گیاه خوار هستم.‬
man goosht nemi-khoram zirâ giâh khâr hastam.
 
 
 
 
 

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2018 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 македонски - персиски за почетници