How to become a language teacher online

Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  11-20  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Persisht   >   Pёrmbajtja


17 [shtatёmbёdhjetё]

Nё shtёpi

 


‫17 [هفده]‬

‫در خانه‬

 

 
Kёtu ёshtё shtёpia jonё.
‫اینجا خانه ماست.‬
injâ khâne-ye mast.
Lart ёshtё çatia.
‫بالا پشت بام است.‬
bâlâ poshte bâm ast.
Poshtё ёshtё bodrumi.
‫پائین زیرزمین است.‬
pâin zir-zamin ast.
 
 
 
 
Mbrapa shtёpisё ёshtё kopshti.
‫پشت خانه یک باغ است.‬
poshte khane yek bâgh ast.
Para shtёpisё nuk ka rrugё.
‫جلوی خانه هیچ خیابانی نیست.‬
jeloye khâne khiâbâni nist.
Pranё shtёpisё ka pemё.
‫درختانی در ‫کنار خانه هست.‬
kenâre khâne derakh-tâni hastand.
 
 
 
 
Kjo ёshtё banesa ime.
‫آپارتمان من ‫اینجاست.‬
injâ âpârtemâne man ast.
Kjo ёshtё kuzhina dhe banjoja.
‫اینجا آشپزخانه و حمام است.‬
injâ âsh-paz-khâne va hammâm ast.
Atje ёshtё dhoma e ndenjes dhe dhoma e gjumit.
‫آنجا اتاق نشیمن و اتاق خواب است.‬
ânjâ otâghe neschiman va otâghe khâb ast.
 
 
 
 
Dera e shtёpisё ёshtё e mbyllur.
‫درب خانه (درب اصلی) بسته است.‬
darbe khâne baste ast.
Por dritaret janё tё hapura.
‫اما پنجره‌ها باز هستند.‬
ammâ panjere-hâ bâz hastand.
Sot ёshtё nxehtё.
‫امروز خیلی گرم است.‬
emrooz khyli garm ast.
 
 
 
 
Ne shkojmё nё dhomёn e ndenjes.
‫ما به اتاق نشیمن می‌رویم.‬
mâ be otâghe neshiman miravim.
Atje ёshtё njё divan dhe njё kolltuk.
‫یک کاناپه و یک مبل ‫آنجا است.‬
ânjâ yek kânâpe va yek mobl gharâr dârand.
Uluni!
‫بفرمایید!‬
befarmâ-id!
 
 
 
 
Atje ёshtё kompjuteri im.
‫کامپیوتر من ‫آنجا است.‬
ânjâ kâmputer-e man gharâr dârad.
Atje ёshtё magnetofoni im.
‫دستگاه استریوی من ‫آنجا است.‬
ânjâ dastgâhe esterio-ye man gharâr dârad.
Televizori ёshtё i ri fare.
‫تلویزیون کاملاً نو است.‬
televi-zion kâmelan no ast.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  11-20  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2018 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Persisht Pёr fillestarёt