Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Bullgarisht   >   Pёrmbajtja


1 [njё]

Persona

 


1 [едно]

Лица

 

 

 Klikoni mbi tekst! arrow
  
unё
unё dhe ti
ne tё dy
 
 
 
 
ai
ai dhe ajo
ata tё dy
 
 
 
 
burri
gruaja
fёmija
 
 
 
 
njё familje
familja ime
Familja ime ёshtё kёtu.
 
 
 
 
Unё jam kёtu.
Ti je kёtu.
Ai ёshtё kёtu dhe ajo ёshtё kёtu.
 
 
 
 
Ne jemi kёtu.
Ju jeni kёtu.
Ata janё tё gjithё kёtu.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2020 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Bullgarisht Pёr fillestarёt