Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  51-60  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Persisht   >   Pёrmbajtja


52 [pesёdhjetёedy]

Nё qendrën tregtare

 


‫52 [پنجاه و دو]‬

‫در فروشگاه‬

 

 
A shkojmё nё njё qendёr tregtare?
‫برویم به یک فروشگاه؟‬
beravim be yek forush-gâh?
Dua tё bёj pazar.
‫من باید خریدهایم را انجام دهم.‬
man bâyad kharid-hâyam râ anjâm daham.
Dua tё blej shumё gjёra.
‫من می‌خواهم خیلی خرید کنم.‬
man mikhâham khyli kharid konam.
 
 
 
 
Ku janё artikujt e zyrave?
‫قسمت ‫لوازم اداری کجا است؟‬
lavâzeme edâri kojâ hastand?
Mё duhen zarfe dhe letra.
‫من پاکت نامه و کاغذ نامه لازم دارم.‬
man pâkate nâm-e va kâghaz-e nâm-e lâzem dâram.
Mё duhen stilolapsa dhe lapsa kimikë me ngjyra.
‫من چند تا خودکار و ماژیک لازم دارم.‬
man chand khodkâr va mâjik lâzem dâram.
 
 
 
 
Ku janё mobiljet?
‫قسمت ‫مبل ها کجاست؟‬
mobl-hâ kojâ hastand?
Mё duhet njё dollap dhe njё komo.
‫من یک قفسه و یک دراور لازم دارم.‬
man yek ghafase va yek derâver lâzem dâram.
Mё duhet njё tavolinё shkrimi dhe njё raft.
‫من یک میز تحریر و یک قفسه ی کتاب لازم دارم.‬
man yek mize tahrir va yek ghafase-ye ketâb lâzem dâram.
 
 
 
 
Ku janё lodrat?
‫قسمت ‫اسباب بازیها کجاست؟‬
asbâb bâzi-hâ kojâ hastand?
Mё duhet njё kukull dhe njё arush.
‫من یک عروسک و یک خرس پارچه ای لازم دارم.‬
man yek arusak va yek kherse parche-i lâzem dâram.
Mё duhet njё top dhe njё lojё shahu.
‫من یک توپ فوتبال و یک تخته شطرنج لازم دارم.‬
man yek toop-pe footbâl va yek takhte shatranj lâzem dâram.
 
 
 
 
Ku ёshtё vegla e punёs?
‫قسمت ‫ابزارآلات کجا است؟‬
abzâr âlât kojâ hastand?
Mё duhet njё çekiç dhe njё pincё.
‫من یک چکش و یک انبردست لازم دارم.‬
man yek chak-kosh va yek anbordast lâzem dâram.
Mё duhet njё trapano dhe njё kaçavidё.
‫من یک دریل و یک آچار پیچ گوشتی لازم دارم.‬
man yek deril va yek âchâr lâzem dâram.
 
 
 
 
Ku janё bizhuteritё?
‫قسمت جواهرات کجاست؟‬
javâherât kojâ hastand?
Mё duhet njё zinxhir dhe njё byzylyk.
‫من یک گردن بند و یک دست بند لازم دارم.‬
man yek gardanband va yek dastband lâzem dâram.
Mё duhet njё unazё dhe njё palё vёthё.
‫من یک حلقه و گوشواره لازم دارم.‬
man yek halghe va gushvâre lâzem dâram.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  51-60  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2018 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Persisht Pёr fillestarёt