Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Persisht   >   Pёrmbajtja


47 [dyzetёeshtatё]

Pёrgatitjet pёr udhёtim

 


‫47 [چهل و هفت]‬

‫تدارک سفر‬

 

 
Ti duhet tё bёsh gati valixhen tonё!
‫تو باید چمدانمان را ببندی!‬
to bâyad chamedânemân râ âmâde koni!
S’duhet tё harrosh asgjё!
‫نباید چیزی را فراموش کنی!‬
nabâyad chizi râ farâmush koni!
Tё duhet njё valixhe e madhe!
‫یک چمدان بزرگ لازم داری!‬
be yek chamedâne bozorg niâz dâri!
 
 
 
 
Mos harro pashaportёn!
‫پاسپورت را فراموش نکن.‬
pâsport râ farâmush nakon.
Mos harro biletёn e fluturimit!
‫بلیط هواپیما را فراموش نکن.‬
belite havâpeymâ râ farâmush nakon.
Mos harro çeqet e udhёtimit!
‫چک های مسافرتی را فراموش نکن.‬
chek-hâye mosâferati râ farâmush nakon.
 
 
 
 
Merr kremin kundra-diellit me vete.
‫کرم ضدآفتاب را بردار.‬
kereme zed-de âftâb râ bardâr.
Merr syzet e diellit me vete.
‫عینک آفتابی را بردار.‬
eynake âftâbi râ bardâr.
Merr kapelen me vete.
‫کلاه آفتاب گیر را بردار.‬
kolâhe âftâbgir râ bardâr.
 
 
 
 
A do ta marrёsh njё hartё rruge me vete?
‫می‌خواهی نقشه خیابانها را با خود ببری؟‬
mikhâ-hi naghshe-ye khiâbân-hâ râ bâ khod bebari?
A do ta marrёsh njё guidё me vete?
‫می‌خواهی یک کتابچه راهنمای سفر با خود ببری؟‬
mikhâ-hi yek ketâb-che-ye râhnamâye safar bâ khod bebari?
A do ta marrёsh njё çadёr me vete?
‫می‌خواهی یک چتر با خود ببری؟‬
mikhâ-hi yek chatr bâ khod bebari?
 
 
 
 
Mos harro pantallonat, kёmishat, çorapet.
‫شلوار، پیراهن و جوراب ها را یادت نرود.‬
havâsat be shalvâr-hâ, pirâhan-hâ va jurâb-hâ bâshad.
Mos harro kravatat, rripat, xhaketat.
‫کراوات، کمربند و کت ها را یادت نرود.‬
havâsat be kerâvât-hâ kamarband-hâ va kot-hâ bâshad.
Mos harro pizhamat, kёmishat e natёs dhe bluzat.
‫لباس خواب، پیراهن شب و تی شرت ها را یادت نرود.‬
havâsat be lebâs khâb-hâ, pirâhane shab va ti shert-hâ bâshad.
 
 
 
 
Tё duhen kёpucё, sandale dhe çizme.
‫تو کفش، سندل و چکمه لازم داری.‬
to kafsh, sandal va chakme lâzem dâri.
Tё duhen shami hundёsh, sapun dhe njё gёrshёrё thonjsh.
‫تو دستمال کاغذی، صابون و ناخن گیر لازم داری.‬
to dastmâl kâghazi, sâbun va nâkhon-gir lâzem dâri.
Tё duhet njё krёhёr, njё furçe dhёmbёsh dhe njё pastё dhёmbёsh.
‫تو یک شانه، یک مسواک و خمیردندان لازم داری.‬
to yek shâne, yek mesvâk va khamir dandân lâzem dâri.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2020 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Persisht Pёr fillestarёt