Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Persisht   >   Pёrmbajtja


31 [tridhjetёenjё]

Nё restorant 3

 


‫31 [سی و یک]‬

‫در رستوران 3‬

 

 
Dua njё antipastё.
‫من یک پیش غذا می‌خواهم.‬
man yek pish ghazâ mikhâ-ham.
Dua njё sallatё.
‫من یک سالاد می‌خواهم.‬
man yek sâlâd mikhâ-ham.
Dua njё supё.
‫من یک سوپ می‌خواهم.‬
man yek soop mikhâ-ham.
 
 
 
 
Dua njё ёmbёlsirё.
‫من یک دسر می‌خواهم.‬
man yek deser mikhâ-ham.
Dua njё akullore me ajkё.
‫من یک بستنی با خامه می‌خواهم.‬
man yek bastani bâ khâme mikhâ-ham.
Dua fruta ose djathё.
‫من میوه یا پنیر می‌خواهم.‬
man mive yâ panir mikhâ-ham.
 
 
 
 
Ne duam tё hamё mёngjes.
‫ما می‌خواهیم صبحانه بخوریم.‬
mâ mikhâ-him sobhâne bokhorim.
Ne duam tё hamё drekё.
‫ما می‌خواهیم ناهار بخوریم.‬
mâ mikhâ-him nâhâr bokhorim.
Ne duam tё hamё darkё.
‫ما می‌خواهیم شام بخوریم.‬
mâ mikhâ-him shâm bokhorim.
 
 
 
 
Çfarё doni pёr mёngjes?
‫شما صبحانه چی میل دارید؟‬
shomâ sobhâne chi mail dârid?
Simite tё vogla me marmalatё dhe mjaltё?
‫نان با مربا و عسل؟‬
nân bâ morab-bâ va asal?
Bukë të thekur me sallam dhe djathё?
‫نان تست با سوسیس و پنیر؟‬
nâne tost bâ susis va panir?
 
 
 
 
Njё vezё tё zier?
‫یک تخم مرغ پخته؟‬
yek tokhme morghe pokhte?
Njё vezё tё skuqur sy?
‫یک تخم مرغ نیمرو؟‬
yek tokhme morghe nimroo?
Njё omёletё?
‫یک املت؟‬
yek omlet?
 
 
 
 
Ju lutem edhe njё kos.
‫لطفاً یک ماست دیگر بیاورید.‬
lotfan yek mâste digar biâvarid.
Ju lutem kripё dhe piper.
‫لطفاً باز هم نمک و فلفل بیاورید.‬
lotfan bâz ham namak va felfel biâvarid.
Ju lutem edhe njё gotё ujё.
‫لطفاً یک لیوان آب دیگر هم بیاورید.‬
lotfan bâz ham yek livân âb biâvarid.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2020 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Persisht Pёr fillestarёt