Learn Languages Online!

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Italisht   >   Pёrmbajtja


11 [njёmbёdhjetё]

Muajt

 


11 [undici]

Mesi

 

 

 Klikoni mbi tekst! arrow
  
janar
shkurt
mars
 
 
 
 
prill
maj
qershor
 
 
 
 
Kёto janё gjashtё muaj.
janar, shkurt, mars,
prill, maj dhe qershor.
 
 
 
 
korriku
gushti
shtatori
 
 
 
 
tetori
nёntori
dhjetori
 
 
 
 
Edhe kёto janё gjashtё muaj.
korrik, gusht, shtator
tetor, nёntor dhe dhjetor.
 
 
 
 

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2020 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Italisht Pёr fillestarёt