Learn Languages Online!
previous page   up Pёrmbajtja   next page  | Free download MP3:  ALL  21-30 | BUY the BOOK!  |  Free Android app |  Free iPhone app
Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Anglisht UK   >   Pёrmbajtja
23 [njёzetetre]

Mёsoj gjuhё tё huaja
23 [twenty-three]

Learning foreign languages
 Klikoni mbi tekst!   
Ku keni mёsuar spanjisht?
A dini portugalisht?
Po, di dhe pak italisht.
 
Mendoj se flisni shumё mirё.
Gjuhёt janё gati të ngjashme.
Mund t’ju kuptoj mirё.
 
Por tё flasёsh dhe tё shkruash ёshtё e vёshtirё.
Bёj akoma shumё gabime.
Ju lutem mё korrigjoni.
 
Shqiptimi juaj ёshtё mjaft i mirё.
Ju keni njё nuancë në shqiptim.
Dalloheni se nga vini.
 
Cila ёshtё gjuha juaj amtare?
A frekuentoni ndonjё kurs gjuhe?
Çfarё libri pёrdorni?
 
Nuk e di pёr momentin, se si quhet.
S’mё kujtohet titulli.
E kam harruar.
 
previous page   up Pёrmbajtja   next page  | Free download MP3:  ALL  21-30 | BUY the BOOK!  |  Free Android app |  Free iPhone app

Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
© Copyright 2007 - 2014 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact book2 Shqip - Anglisht UK Pёr fillestarёt