Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Kroacisht   >   Pёrmbajtja


23 [njёzetetre]

Mёsoj gjuhё tё huaja

 


23 [dvadeset i tri]

Učiti strane jezike

 

 

 Klikoni mbi tekst! arrow
  
Ku keni mёsuar spanjisht?
A dini portugalisht?
Po, di dhe pak italisht.
 
 
 
 
Mendoj se flisni shumё mirё.
Gjuhёt janё gati të ngjashme.
Mund t’ju kuptoj mirё.
 
 
 
 
Por tё flasёsh dhe tё shkruash ёshtё e vёshtirё.
Bёj akoma shumё gabime.
Ju lutem mё korrigjoni.
 
 
 
 
Shqiptimi juaj ёshtё mjaft i mirё.
Ju keni njё nuancë në shqiptim.
Dalloheni se nga vini.
 
 
 
 
Cila ёshtё gjuha juaj amtare?
A frekuentoni ndonjё kurs gjuhe?
Çfarё libri pёrdorni?
 
 
 
 
Nuk e di pёr momentin, se si quhet.
S’mё kujtohet titulli.
E kam harruar.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3: 100 lessons  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2020 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Kroacisht Pёr fillestarёt