Telugu keel, õppima, võõrkeel, algaja, onlain, tasuta, eesti, keelekursus iPhone App Android App

Õppige telugu keel selgeks - book2-ga tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt ära telugu keelekursusega "50 languages"

Telugu keel on emakeeleks umbes 75 miljonile inimesele. See kuulub draviidi keelte hulka. Telugu keelt räägitakse eelkõige Kagu-Indias. Hindi ja bengali keele järel on see enimräägitud keel Indias. Varem olid telugu kirja- ja kõnekeel väga erinevad. Võib peaaegu öelda, et need oli erinevad keeled. Siis moderniseeriti kirjakeel, nii et kõik seda tänapäeval kasutada saavad. Telugu keel jaguneb paljudeks dialektideks, kusjuures põhjapoolseid peetakse eriti puhasteks. Hääldus ei ole väga lihtne. Seda tuleks kindlasti mõne emakeeleoskajaga harjutada.

Telugu keelt kirjutatakse oma kirjas. See on segavorm tähestikust ja silpkirjast. Selle kirja üks tunnusjoon on paljud ümarad vormid. Need on tüüpilised lõuna-india kirjadele. Õppige telugu keelt, seal on nii palju avastada!

Telugu keel algajatele book2-ga sarjast "50 languages"

Telugu keel algajatele on vaid üks keelepakett rohkem kui 50-st, mida me pakume. book2 on efektiivne viis telugu keel selgeks õppida. Kõik meie õppematerjalid on kättesaadavad nii onlainis kui ka iPhone'i ja Androidi rakendusena. Selle kursusega saab telugu keel hästi selgeks! Õppetükid on selgelt struktureeritud ning viivad Teid kindlalt sihile. Uue keele õpib kiiresti ära 100 teemadeks jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde kuuluvad MP3 audiomaterjalid on sisse räägitud emakeeleoskajate poolt. Need aitavad hääldust paremini õppida. Telugu keel on tänu praktilistele lausetele võimalik tõhusalt ära õppida ka algajatel.

Kõigepealt tutvuge keele põhistruktuuridega. Näidisdialoogid aitavad Teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised ei ole vajalikud. Ka edasijõudnud võivad õpitut korrata ja kinnistada. Sest õpitakse ainukt korrektseid, sageli kasutatavaid lauseid ning neid saab koheselt kasutada. Igapäevaolukordades suudate end keeleliselt arusaadavaks teha. Võtke paar minutit, olles lõunapausil või ooteajal liikluses, et oma keeleteadmisi parandada. Te õpite nii teel olles kui kodus. Te jääte mobiilseks ning telugu keel on alati Teiega.

Õppige telugu keel ära Androidi või iPhone'i rakendusega "50 languages"

Androidi või iPhone'i rakendus "50 languages" on ideaalne kaaslane kõigile, kellele on oluline telugu keel ära õppida offlainis. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone'ile ja iPad'ile. Rakendustes on 30 tasuta õppetükki book2 programmist telugu keel. Loomulikult on rakenduses olemas ka testid ja õppemängud. book 2 MP3 audiomaterjalid on osa meie keelekursusest telugu keel. Kõik audiomaterjalid saate tasuta MP3-formaadis alla laadida.

Õppige ära telugu keel - kiiresti ja tasuta book2-ga programmilt "50 languages"Saadaval ka: afrikaanialbaaniaaraabiarmeeniabengalibosniabulgaariaesperantogruusiaheebreahiinahindihispaanihollandihorvaadiindoneesiainglise UKinglise USitaaliajaapanikannadakatalaanikoreakreekalätileedumakedooniamarathinorrapärsiapandžabipoolaportugali BRportugali PTprantsuserootsirumeeniasaksaserbiaslovakisloveenisoometürgitšehhitaanitaitamilitelugutigrinjaukrainaungariurduvalgevenevenevietnami

Impressum