Portugali keel, õppima, võõrkeel, algaja, onlain, tasuta, eesti, keelekursus iPhone App Android App

Õppige portugali keel selgeks - book2-ga tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt ära portugali keelekursusega "50 languages"

Portugali keel kuulub romaani keelte hulka. See on lähedalt suguluses hispaania ja katalaani keelega. See arenes rooma sõdurite räägitud vulgaarladina keelest. Euroopa portugali keel on emakeeleks umbes 10 miljonile inimesele. See on aga ka üks tähtsamaid maailmakeeli... See ulatub Portugali kui koloniaalvõimu minevikku. 15. ja 16. sajandil viis meresõitjaterahvus oma keele teistele mandritele. Veel tänagi räägitakse mõnes Aafrika ja Aasia osas portugali keelt. Nende riikide keeled lähtuvad enamasti tugevasti euroopa eeskujust. Brasiilias on see teistmoodi.

Seal räägitaval keelel on nii mõnigi eripära ning see kehtib eraldi variandina. Siiski saavad portugallased ja brasiillased tavaliselt teineteisest hästi aru. Üle maailma räägib portugali keelt kokku üle 240 miljoni inimese. Lisaks on olemas 20 kreoolkeelt, mis portugali keelel baseeruvad. Portugali keel kuulub tänapäeval maailmakeelte hulka.

Portugali keel algajatele book2-ga sarjast "50 languages"

Portugali keel algajatele on vaid üks keelepakett rohkem kui 50-st, mida me pakume. book2 on efektiivne viis portugali keel selgeks õppida. Kõik meie õppematerjalid on kättesaadavad nii onlainis kui ka iPhone'i ja Androidi rakendusena. Selle kursusega saab portugali keel hästi selgeks! Õppetükid on selgelt struktureeritud ning viivad Teid kindlalt sihile. Uue keele õpib kiiresti ära 100 teemadeks jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde kuuluvad MP3 audiomaterjalid on sisse räägitud emakeeleoskajate poolt. Need aitavad hääldust paremini õppida. Portugali keel on tänu praktilistele lausetele võimalik tõhusalt ära õppida ka algajatel.

Kõigepealt tutvuge keele põhistruktuuridega. Näidisdialoogid aitavad Teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised ei ole vajalikud. Ka edasijõudnud võivad õpitut korrata ja kinnistada. Sest õpitakse ainukt korrektseid, sageli kasutatavaid lauseid ning neid saab koheselt kasutada. Igapäevaolukordades suudate end keeleliselt arusaadavaks teha. Võtke paar minutit, olles lõunapausil või ooteajal liikluses, et oma keeleteadmisi parandada. Te õpite nii teel olles kui kodus. Te jääte mobiilseks ning portugali keel on alati Teiega.

Õppige portugali keel ära Androidi või iPhone'i rakendusega "50 languages"

Androidi või iPhone'i rakendus "50 languages" on ideaalne kaaslane kõigile, kellele on oluline portugali keel ära õppida offlainis. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone'ile ja iPad'ile. Rakendustes on 30 tasuta õppetükki book2 programmist portugali keel. Loomulikult on rakenduses olemas ka testid ja õppemängud. book 2 MP3 audiomaterjalid on osa meie keelekursusest portugali keel. Kõik audiomaterjalid saate tasuta MP3-formaadis alla laadida.

Õppige ära portugali keel - kiiresti ja tasuta book2-ga programmilt "50 languages"Saadaval ka: afrikaanialbaaniaaraabiarmeeniabengalibosniabulgaariaesperantogruusiaheebreahiinahindihispaanihollandihorvaadiindoneesiainglise UKinglise USitaaliajaapanikannadakatalaanikoreakreekalätileedumakedooniamarathinorrapärsiapandžabipoolaportugali BRportugali PTprantsuserootsirumeeniasaksaserbiaslovakisloveenisoometürgitšehhitaanitaitamilitelugutigrinjaukrainaungariurduvalgevenevenevietnami

Impressum