Marathi keel, õppima, võõrkeel, algaja, onlain, tasuta, eesti, keelekursus iPhone App Android App

Õppige marathi keel selgeks - book2-ga tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt ära marathi keelekursusega "50 languages"

Marathi keel kuulub indoiraani keelte hulka. Seda räägitakse Lääne- ja Kesk-Indias. Marathi on emakeeleks 70 miljonile inimesele. Seega kuulub see 20 maailma kõige räägituma keele hulka. Marathi keelt kirjutatakse samas kirjas, mida ka hindi keele jaoks kasutatakse. Selles tähestikukirjas esindab iga märk täpselt ühte valjusust. Kirjas on 12 vokaali ja 36 konsonanti. Arvud on üsna keerukad. Ühest sajani on iga numbri jaoks oma sõna. Seetõttu tuleb iga number eraldi ära õppida.

Marathi keel jaguneb 43 erinevasse dialekti. Nad kõik jutustavad palju keele arengu kohta. Veel üks marathi keele tunnusmärk on selle pikk kirjanduslik traditsioon. Leidub üle 1000 aasta vanuseid tekste. Keda huvitab India ajalugu, peaks marathi keelega tegelema!

Marathi keel algajatele book2-ga sarjast "50 languages"

Marathi keel algajatele on vaid üks keelepakett rohkem kui 50-st, mida me pakume. book2 on efektiivne viis marathi keel selgeks õppida. Kõik meie õppematerjalid on kättesaadavad nii onlainis kui ka iPhone'i ja Androidi rakendusena. Selle kursusega saab marathi keel hästi selgeks! Õppetükid on selgelt struktureeritud ning viivad Teid kindlalt sihile. Uue keele õpib kiiresti ära 100 teemadeks jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde kuuluvad MP3 audiomaterjalid on sisse räägitud emakeeleoskajate poolt. Need aitavad hääldust paremini õppida. Marathi keel on tänu praktilistele lausetele võimalik tõhusalt ära õppida ka algajatel.

Kõigepealt tutvuge keele põhistruktuuridega. Näidisdialoogid aitavad Teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised ei ole vajalikud. Ka edasijõudnud võivad õpitut korrata ja kinnistada. Sest õpitakse ainukt korrektseid, sageli kasutatavaid lauseid ning neid saab koheselt kasutada. Igapäevaolukordades suudate end keeleliselt arusaadavaks teha. Võtke paar minutit, olles lõunapausil või ooteajal liikluses, et oma keeleteadmisi parandada. Te õpite nii teel olles kui kodus. Te jääte mobiilseks ning marathi keel on alati Teiega.

Õppige marathi keel ära Androidi või iPhone'i rakendusega "50 languages"

Androidi või iPhone'i rakendus "50 languages" on ideaalne kaaslane kõigile, kellele on oluline marathi keel ära õppida offlainis. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone'ile ja iPad'ile. Rakendustes on 30 tasuta õppetükki book2 programmist marathi keel. Loomulikult on rakenduses olemas ka testid ja õppemängud. book 2 MP3 audiomaterjalid on osa meie keelekursusest marathi keel. Kõik audiomaterjalid saate tasuta MP3-formaadis alla laadida.

Õppige ära marathi keel - kiiresti ja tasuta book2-ga programmilt "50 languages"Saadaval ka: afrikaanialbaaniaaraabiarmeeniabengalibosniabulgaariaesperantogruusiaheebreahiinahindihispaanihollandihorvaadiindoneesiainglise UKinglise USitaaliajaapanikannadakatalaanikoreakreekalätileedumakedooniamarathinorrapärsiapandžabipoolaportugali BRportugali PTprantsuserootsirumeeniasaksaserbiaslovakisloveenisoometürgitšehhitaanitaitamilitelugutigrinjaukrainaungariurduvalgevenevenevietnami

Impressum