Indoneesia keel, õppima, võõrkeel, algaja, onlain, tasuta, eesti, keelekursus iPhone App Android App

Õppige indoneesia keel selgeks - book2-ga tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt ära indoneesia keelekursusega "50 languages"

Indoneesia keelt räägib rohkem kui 160 miljonit inimest. Emakeeleks on see aga vaid umbes 30 miljonile. See on sellepärast, et Indoneesias elab peaaegu 500 erinevat rahvust. Nad räägivad 250 erinevat keelt, mis jagunevad omakorda paljudeks dialektideks. Selline keeleline mitmekesisus võib muidugi probleeme luua. Seetõttu kehtestati tänapäevane indoneesia keel standardiseeritud rahvuskeelena. Lisaks emakeelele õpetatakse seda kõikides koolides. Indoneesia keel kuulub austroneesia keelte hulka. Malaisia keelega on see nii lähedalt seotud, et mõlemad keeli peaaegu identseteks peetakse. Indoneesia keele õppimisel on palju eeliseid.

Grammmatikareeglid ei ole väga keerulised. Ka õigekirjareeglid ei ole rasked. Hääldusel võib orienteeruda kirjapildist. Paljud indoneesiakeelsed sõnad pärinevad teistest keeltest, mis õppimist kergendab. Ja juba varsti saab indoneesia keel üheks maailma tähtsamatest keeltest!

Indoneesia keel algajatele book2-ga sarjast "50 languages"

Indoneesia keel algajatele on vaid üks keelepakett rohkem kui 50-st, mida me pakume. book2 on efektiivne viis indoneesia keel selgeks õppida. Kõik meie õppematerjalid on kättesaadavad nii onlainis kui ka iPhone'i ja Androidi rakendusena. Selle kursusega saab indoneesia keel hästi selgeks! Õppetükid on selgelt struktureeritud ning viivad Teid kindlalt sihile. Uue keele õpib kiiresti ära 100 teemadeks jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde kuuluvad MP3 audiomaterjalid on sisse räägitud emakeeleoskajate poolt. Need aitavad hääldust paremini õppida. Indoneesia keel on tänu praktilistele lausetele võimalik tõhusalt ära õppida ka algajatel.

Kõigepealt tutvuge keele põhistruktuuridega. Näidisdialoogid aitavad Teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised ei ole vajalikud. Ka edasijõudnud võivad õpitut korrata ja kinnistada. Sest õpitakse ainukt korrektseid, sageli kasutatavaid lauseid ning neid saab koheselt kasutada. Igapäevaolukordades suudate end keeleliselt arusaadavaks teha. Võtke paar minutit, olles lõunapausil või ooteajal liikluses, et oma keeleteadmisi parandada. Te õpite nii teel olles kui kodus. Te jääte mobiilseks ning indoneesia keel on alati Teiega.

Õppige indoneesia keel ära Androidi või iPhone'i rakendusega "50 languages"

Androidi või iPhone'i rakendus "50 languages" on ideaalne kaaslane kõigile, kellele on oluline indoneesia keel ära õppida offlainis. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone'ile ja iPad'ile. Rakendustes on 30 tasuta õppetükki book2 programmist indoneesia keel. Loomulikult on rakenduses olemas ka testid ja õppemängud. book 2 MP3 audiomaterjalid on osa meie keelekursusest indoneesia keel. Kõik audiomaterjalid saate tasuta MP3-formaadis alla laadida.

Õppige ära indoneesia keel - kiiresti ja tasuta book2-ga programmilt "50 languages"Saadaval ka: afrikaanialbaaniaaraabiarmeeniabengalibosniabulgaariaesperantogruusiaheebreahiinahindihispaanihollandihorvaadiindoneesiainglise UKinglise USitaaliajaapanikannadakatalaanikoreakreekalätileedumakedooniamarathinorrapärsiapandžabipoolaportugali BRportugali PTprantsuserootsirumeeniasaksaserbiaslovakisloveenisoometürgitšehhitaanitaitamilitelugutigrinjaukrainaungariurduvalgevenevenevietnami

Impressum