Bosnia keel, õppima, võõrkeel, algaja, onlain, tasuta, eesti, keelekursus iPhone App Android App

Õppige bosnia keel selgeks - book2-ga tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt ära bosnia keelekursusega "50 languages"

Bosnia keel on lõunaslaavi keel. Seda räägitakse peamiselt Bosnias ja Hertsegoviinas. Aga leidub ka rääkijaid Serbias, Horvaatias, Makedoonias ja Montenegros. Bosnia keel on emakeeleks ümbes 2,5 miljonile inimesele. See sarnaneb väga horvaadi ja serbia keelele. Sõnavara, õigekiri ja grammatika erinevad väga vähe. Bosnia keele rääkijad saavad serblastest ja horvaatidest hästi aru. Seetõttu vaieldakse tihti bosnia keele staatuse üle. Mõned keeleteadlased kahtlevad, kas bosnia keel üleüldse omaette keel on. Nad väidavad, et see on kõigest serbohorvaadi keele variatsioon.

Bosnia keeles on palju huvitavaid võõrmõjutusi. See ala kuulus varem vaheldumisi nii lääne- kui idamaade hulka. Seetõttu leidub sõnavaras palju araabia-, türgi- ja pärsiakeelseid mõisteid. See on slaavi keelte juures väga harv juhus. See aga teebki bosnia keele unikaalseks.

Bosnia keel algajatele book2-ga sarjast "50 languages"

Bosnia keel algajatele on vaid üks keelepakett rohkem kui 50-st, mida me pakume. book2 on efektiivne viis bosnia keel selgeks õppida. Kõik meie õppematerjalid on kättesaadavad nii onlainis kui ka iPhone'i ja Androidi rakendusena. Selle kursusega saab bosnia keel hästi selgeks! Õppetükid on selgelt struktureeritud ning viivad Teid kindlalt sihile. Uue keele õpib kiiresti ära 100 teemadeks jaotatud õppetükiga. Õppetükkide juurde kuuluvad MP3 audiomaterjalid on sisse räägitud emakeeleoskajate poolt. Need aitavad hääldust paremini õppida. Bosnia keel on tänu praktilistele lausetele võimalik tõhusalt ära õppida ka algajatel.

Kõigepealt tutvuge keele põhistruktuuridega. Näidisdialoogid aitavad Teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised ei ole vajalikud. Ka edasijõudnud võivad õpitut korrata ja kinnistada. Sest õpitakse ainukt korrektseid, sageli kasutatavaid lauseid ning neid saab koheselt kasutada. Igapäevaolukordades suudate end keeleliselt arusaadavaks teha. Võtke paar minutit, olles lõunapausil või ooteajal liikluses, et oma keeleteadmisi parandada. Te õpite nii teel olles kui kodus. Te jääte mobiilseks ning bosnia keel on alati Teiega.

Õppige bosnia keel ära Androidi või iPhone'i rakendusega "50 languages"

Androidi või iPhone'i rakendus "50 languages" on ideaalne kaaslane kõigile, kellele on oluline bosnia keel ära õppida offlainis. Rakendus on saadaval nii Androidi-telefonile ja -tahvelarvutile kui ka iPhone'ile ja iPad'ile. Rakendustes on 30 tasuta õppetükki book2 programmist bosnia keel. Loomulikult on rakenduses olemas ka testid ja õppemängud. book 2 MP3 audiomaterjalid on osa meie keelekursusest bosnia keel. Kõik audiomaterjalid saate tasuta MP3-formaadis alla laadida.

Õppige ära bosnia keel - kiiresti ja tasuta book2-ga programmilt "50 languages"Saadaval ka: afrikaanialbaaniaaraabiarmeeniabengalibosniabulgaariaesperantogruusiaheebreahiinahindihispaanihollandihorvaadiindoneesiainglise UKinglise USitaaliajaapanikannadakatalaanikoreakreekalätileedumakedooniamarathinorrapärsiapandžabipoolaportugali BRportugali PTprantsuserootsirumeeniasaksaserbiaslovakisloveenisoometürgitšehhitaanitaitamilitelugutigrinjaukrainaungariurduvalgevenevenevietnami

Impressum