Węgierski, nauka, język obcy, początkujący, online, bezpłatnie, polski, kurs językowy iPhone App Android App

Węgierski online - bezpłatnie z book2

Szybka i prosta nauka z kursem językowym węgierski z "50 languages"

Język węgierski należy do języków ugrofińskich. Jako język uralski wyraźnie różni się od języków indoeuropejskich. Daleko spokrewniony jest z fińskim. Podobieństwo jest jednak rozpoznawalne tylko w strukturze językowej. Węgrzy i Finowie nie mogą się zrozumieć. Około 15 milionów ludzi mówi po węgiersku. Mieszkają oni głównie na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji, w Serbii i na Ukrainie. Język węgierski podzielony jest na dziewięć grup dialektowych. Pisany jest literami łacińskimi. Każde słowo akcentowane jest na pierwszej sylabie, długość słowa nie ma tu znaczenia.

Przy wymowie ważne jest też odróżnienie krótkich i długich samogłosek. Węgierska gramatyka nie jest prosta. Ma wiele cech szczególnych. Ta wyjątkowość to ważna cecha węgierskiej tożsamości. Każdy, kto uczy się węgierskiego, rozumie, dlaczego Węgrzy tak kochają swój język!

Węgierski dla początkujących z book2 z "50 languages"

Węgierski dla początkujących jest tylko jednym z ponad 50 pakietów językowych, które polecamy. book2 to skuteczna droga, aby dobrze opanować węgierski. Wszystkie nasze materiały do nauki są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacja na iPhone- i Android. Z tym kursem skutecznie opanujesz węgierski! Lekcje są przejrzyste i pewnie prowadzą do celu. W 100 lekcjach podzielonych tematycznie szybko nauczysz się nowego języka. Dołączone do lekcji pliki MP3 mówione są przez native speakerów. Dzięki temu lepiej nauczysz się wymowy. Nawet osoby początkujące przyswajające węgierski mogą efektywnie uczyć się z book2 przez praktyczne zdania.

Najpierw poznaj podstawowe struktury języka. Wzorcowe dialogi pomogą Ci w wyrażaniu się w języku obcym. Podstawowa znajomość nie jest wymagana. Osoby zaawansowane mogą powtarzać i utrwalać materiał. Uczysz się prawidłowych, często używanych zdań i możesz je natychmiast zastosować w praktyce. W sytuacjach codziennych będą dobrze zrozumiane. Wykorzystaj przerwę w pracy lub czas w korku, aby kilka minut poświęcić na węgierski. Nauka możliwa jest zarówno w drodze, jak i w domu. Postaw na mobilność i miej węgierski zawsze przy sobie.

Węgierski z aplikacją Android i iPhone "50 languages"

Aplikacja "50 languages" na Android i iPhone jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą mieć węgierski również offline. Aplikacje nadają się zarówno na telefon i tablet z Androidem, jak i na iPhone lub iPad. Aplikacje zawierają 30 bezpłatnych lekcji z programu book2 węgierski. Są też oczywiście gry i testy. Pliki MP3 z book2 są też częścią naszego kursu językowego węgierski. Wszystkie pliki audio są do pobrania bezpłatnie na MP3.

Węgierski - szybko i bezpłatnie z book2 z "50 languages"Dostępne również: łotewskiafrikaansalbańskiangielski UKangielski USarabskibengalskibiałoruskibośniańskibułgarskichińskichorwackiczeskiduńskiesperantoestońskifińskifrancuskigreckigruzińskihebrajskihindihiszpańskiindonezyjskijapońskikannadakatalońskikoreańskilitewskimacedońskimarathiniderlandzkiniemieckinorweskiormiańskipendżabskiperskiportugalski BRportugalski PTrosyjskirumuńskisłowackisłoweńskiserbskiszwedzkitajskitamilskitelugutigrinjatureckiukraińskiurduwęgierskiwłoskiwietnamski

Impressum