Szwedzki, nauka, język obcy, początkujący, online, bezpłatnie, polski, kurs językowy iPhone App Android App

Szwedzki online - bezpłatnie z book2

Szybka i prosta nauka z kursem językowym szwedzki z "50 languages"

Język szwedzki należy do języków północnogermańskich. Jest językiem ojczystym dla ponad 8 milionów ludzi. Mówi się nim w Szwecji i częściowo również w Finlandii. Szwedzi mogą bez problemu porozumieć się z Norwegami. Istnieje nawet język mieszany, który łączy elementy z obu języków. Konwersacja możliwa jest również z Duńczykami, jeśli dwie strony mówią wyraźnie. Szwedzki alfabet posiada 29 liter. Cechą szczególną szwedzkiego jest system samogłosek. Długie i krótkie samogłoski decydują o znaczeniu słowa. Również wysokość tonu odgrywa tu dużą rolę.

Szwedzkie słowa i zdania są z reguły krótkie. Szyk zdania trzyma się stałych reguł. Również gramatyka nie jest skomplikowana. Struktury podobne są do języka angielskiego. Ucz się szwedzkiego, wcale nie jest trudny!

Szwedzki dla początkujących z book2 z "50 languages"

Szwedzki dla początkujących jest tylko jednym z ponad 50 pakietów językowych, które polecamy. book2 to skuteczna droga, aby dobrze opanować szwedzki. Wszystkie nasze materiały do nauki są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacja na iPhone- i Android. Z tym kursem skutecznie opanujesz szwedzki! Lekcje są przejrzyste i pewnie prowadzą do celu. W 100 lekcjach podzielonych tematycznie szybko nauczysz się nowego języka. Dołączone do lekcji pliki MP3 mówione są przez native speakerów. Dzięki temu lepiej nauczysz się wymowy. Nawet osoby początkujące przyswajające szwedzki mogą efektywnie uczyć się z book2 przez praktyczne zdania.

Najpierw poznaj podstawowe struktury języka. Wzorcowe dialogi pomogą Ci w wyrażaniu się w języku obcym. Podstawowa znajomość nie jest wymagana. Osoby zaawansowane mogą powtarzać i utrwalać materiał. Uczysz się prawidłowych, często używanych zdań i możesz je natychmiast zastosować w praktyce. W sytuacjach codziennych będą dobrze zrozumiane. Wykorzystaj przerwę w pracy lub czas w korku, aby kilka minut poświęcić na szwedzki. Nauka możliwa jest zarówno w drodze, jak i w domu. Postaw na mobilność i miej szwedzki zawsze przy sobie.

Szwedzki z aplikacją Android i iPhone "50 languages"

Aplikacja "50 languages" na Android i iPhone jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą mieć szwedzki również offline. Aplikacje nadają się zarówno na telefon i tablet z Androidem, jak i na iPhone lub iPad. Aplikacje zawierają 30 bezpłatnych lekcji z programu book2 szwedzki. Są też oczywiście gry i testy. Pliki MP3 z book2 są też częścią naszego kursu językowego szwedzki. Wszystkie pliki audio są do pobrania bezpłatnie na MP3.

Szwedzki - szybko i bezpłatnie z book2 z "50 languages"Dostępne również: łotewskiafrikaansalbańskiangielski UKangielski USarabskibengalskibiałoruskibośniańskibułgarskichińskichorwackiczeskiduńskiesperantoestońskifińskifrancuskigreckigruzińskihebrajskihindihiszpańskiindonezyjskijapońskikannadakatalońskikoreańskilitewskimacedońskimarathiniderlandzkiniemieckinorweskiormiańskipendżabskiperskiportugalski BRportugalski PTrosyjskirumuńskisłowackisłoweńskiserbskiszwedzkitajskitamilskitelugutigrinjatureckiukraińskiurduwęgierskiwłoskiwietnamski

Impressum