Kataloński, nauka, język obcy, początkujący, online, bezpłatnie, polski, kurs językowy iPhone App Android App

Kataloński online - bezpłatnie z book2

Szybka i prosta nauka z kursem językowym kataloński z "50 languages"

Język kataloński należy do języków romańskich. Jest blisko spokrewniony z hiszpańskim, francuskim i włoskim. Mówi się w nim w Andorze, hiszpańskim regionie Katalonii i na Balearach. Również częściowo w Aragon i Walencji. W sumie mówi lub rozumie go około 12 milionów ludzi. Powstał między VIII a X wiekiem w obszarze Pirenejów. Potem przez podboje terytorialne rozprzestrzenił się na Południe i Wschód. Należy wiedzieć, że kataloński nie jest dialektem hiszpańskiego. Rozwinął się z łaciny pospolitej i jest odrębnym językiem. Hiszpanie lub Latynosi nie rozumieją go więc automatycznie.

Wiele struktur katalońskiego podobnych jest do innych języków romańskich. Ma też kilka cech szczególnych, które nie występują w innych językach. Użytkownicy tego języka są bardzo dumni z niego. Od kilku dziesięcioleci kataloński jest aktywnie wspierany również politycznie. Ucz się katalońskiego, ten język ma przyszłość!

Kataloński dla początkujących z book2 z "50 languages"

Kataloński dla początkujących jest tylko jednym z ponad 50 pakietów językowych, które polecamy. book2 to skuteczna droga, aby dobrze opanować kataloński. Wszystkie nasze materiały do nauki są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacja na iPhone- i Android. Z tym kursem skutecznie opanujesz kataloński! Lekcje są przejrzyste i pewnie prowadzą do celu. W 100 lekcjach podzielonych tematycznie szybko nauczysz się nowego języka. Dołączone do lekcji pliki MP3 mówione są przez native speakerów. Dzięki temu lepiej nauczysz się wymowy. Nawet osoby początkujące przyswajające kataloński mogą efektywnie uczyć się z book2 przez praktyczne zdania.

Najpierw poznaj podstawowe struktury języka. Wzorcowe dialogi pomogą Ci w wyrażaniu się w języku obcym. Podstawowa znajomość nie jest wymagana. Osoby zaawansowane mogą powtarzać i utrwalać materiał. Uczysz się prawidłowych, często używanych zdań i możesz je natychmiast zastosować w praktyce. W sytuacjach codziennych będą dobrze zrozumiane. Wykorzystaj przerwę w pracy lub czas w korku, aby kilka minut poświęcić na kataloński. Nauka możliwa jest zarówno w drodze, jak i w domu. Postaw na mobilność i miej kataloński zawsze przy sobie.

Kataloński z aplikacją Android i iPhone "50 languages"

Aplikacja "50 languages" na Android i iPhone jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą mieć kataloński również offline. Aplikacje nadają się zarówno na telefon i tablet z Androidem, jak i na iPhone lub iPad. Aplikacje zawierają 30 bezpłatnych lekcji z programu book2 kataloński. Są też oczywiście gry i testy. Pliki MP3 z book2 są też częścią naszego kursu językowego kataloński. Wszystkie pliki audio są do pobrania bezpłatnie na MP3.

Kataloński - szybko i bezpłatnie z book2 z "50 languages"Dostępne również: łotewskiafrikaansalbańskiangielski UKangielski USarabskibengalskibiałoruskibośniańskibułgarskichińskichorwackiczeskiduńskiesperantoestońskifińskifrancuskigreckigruzińskihebrajskihindihiszpańskiindonezyjskijapońskikannadakatalońskikoreańskilitewskimacedońskimarathiniderlandzkiniemieckinorweskiormiańskipendżabskiperskiportugalski BRportugalski PTrosyjskirumuńskisłowackisłoweńskiserbskiszwedzkitajskitamilskitelugutigrinjatureckiukraińskiurduwęgierskiwłoskiwietnamski

Impressum