Hiszpański, nauka, język obcy, początkujący, online, bezpłatnie, polski, kurs językowy iPhone App Android App

Hiszpański online - bezpłatnie z book2

Szybka i prosta nauka z kursem językowym hiszpański z "50 languages"

Język hiszpański należy do języków świata. Dlatego też opłaca się wybrać na kurs i uczyć się hiszpańskiego jako języka obcego! Jego używanie wychodzi daleko poza pierwotny obszar językowy. Wówczas hiszpański przez podbój Ameryki rozszerzył się na Nowy Świat. Dzisiaj w Ameryce Środkowej i Południowej jest językiem dominującym! Obecnie hiszpańskim jako językiem ojczystym posługuje się około 388 milionów ludzi na całym świecie. Z tego 45 milionów zamieszkuje USA. Obok Hiszpanii mówi się nim też w Meksyku. Hiszpański jest również językiem ojczystym w dużej części w Ameryce Środkowej i Południowej. 200 milionów Brazylijczyków również dobrze rozumie hiszpański.

Hiszpański wykazuje bardzo duże podobieństwo do portugalskiego. Zalicza się do języków romańskich. Język powstał z mówionej łaciny późnej starożytności. Do języków romańskich należy także portugalski, francuski, włoski i rumuński. Wiele słów w tym języku jest podobnych i dzięki temu są łatwe do nauki.

Hiszpański dla początkujących z book2 z "50 languages"

Hiszpański dla początkujących jest tylko jednym z ponad 50 pakietów językowych, które polecamy. book2 to skuteczna droga, aby dobrze opanować hiszpański. Wszystkie nasze materiały do nauki są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacja na iPhone- i Android. Z tym kursem skutecznie opanujesz hiszpański! Lekcje są przejrzyste i pewnie prowadzą do celu. W 100 lekcjach podzielonych tematycznie szybko nauczysz się nowego języka. Dołączone do lekcji pliki MP3 mówione są przez native speakerów. Dzięki temu lepiej nauczysz się wymowy. Nawet osoby początkujące przyswajające hiszpański mogą efektywnie uczyć się z book2 przez praktyczne zdania.

Najpierw poznaj podstawowe struktury języka. Wzorcowe dialogi pomogą Ci w wyrażaniu się w języku obcym. Podstawowa znajomość nie jest wymagana. Osoby zaawansowane mogą powtarzać i utrwalać materiał. Uczysz się prawidłowych, często używanych zdań i możesz je natychmiast zastosować w praktyce. W sytuacjach codziennych będą dobrze zrozumiane. Wykorzystaj przerwę w pracy lub czas w korku, aby kilka minut poświęcić na hiszpański. Nauka możliwa jest zarówno w drodze, jak i w domu. Postaw na mobilność i miej hiszpański zawsze przy sobie.

Hiszpański z aplikacją Android i iPhone "50 languages"

Aplikacja "50 languages" na Android i iPhone jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą mieć hiszpański również offline. Aplikacje nadają się zarówno na telefon i tablet z Androidem, jak i na iPhone lub iPad. Aplikacje zawierają 30 bezpłatnych lekcji z programu book2 hiszpański. Są też oczywiście gry i testy. Pliki MP3 z book2 są też częścią naszego kursu językowego hiszpański. Wszystkie pliki audio są do pobrania bezpłatnie na MP3.

Hiszpański - szybko i bezpłatnie z book2 z "50 languages"Dostępne również: łotewskiafrikaansalbańskiangielski UKangielski USarabskibengalskibiałoruskibośniańskibułgarskichińskichorwackiczeskiduńskiesperantoestońskifińskifrancuskigreckigruzińskihebrajskihindihiszpańskiindonezyjskijapońskikannadakatalońskikoreańskilitewskimacedońskimarathiniderlandzkiniemieckinorweskiormiańskipendżabskiperskiportugalski BRportugalski PTrosyjskirumuńskisłowackisłoweńskiserbskiszwedzkitajskitamilskitelugutigrinjatureckiukraińskiurduwęgierskiwłoskiwietnamski

Impressum