Francuski, nauka, język obcy, początkujący, online, bezpłatnie, polski, kurs językowy iPhone App Android App

Francuski online - bezpłatnie z book2

Szybka i prosta nauka z kursem językowym francuski z "50 languages"

Język francuski należy do języków romańskich. Oznacza to, że rozwinął się z łaciny. Jest więc spokrewniony z innymi romańskimi językami, jak hiszpańskim lub włoskim. Po francusku mówi się dziś na wszystkich kontynentach. Jest językiem ojczystym dla ponad 110 milionów ludzi. W sumie językiem francuskim posługuje się około 220 milionów ludzi. Dzięki temu francuski jest językiem świata. Wiele organizacji międzynarodowych używają francuskiego jako języka urzędowego. Wcześniej francuski był też językiem dyplomacji. Dzisiaj tę rolę w dużym stopniu przejął angielski.

Jednak w dalszym ciągu francuski jest jednym z najważniejszych języków w komunikacji. A liczba osób mówiących w tym języku od lat ciągle rośnie! Ma to związek z silnym wzrostem zaludnienia w afrykańskim i arabskim obszarze. Ale również na Karaibach czy na wyspach Południowego Pacyfiku mówi się po francusku. Kto często podróżuje, powinien koniecznie nauczyć się francuskiego!

Francuski dla początkujących z book2 z "50 languages"

Francuski dla początkujących jest tylko jednym z ponad 50 pakietów językowych, które polecamy. book2 to skuteczna droga, aby dobrze opanować francuski. Wszystkie nasze materiały do nauki są dostępne zarówno online, jak i jako aplikacja na iPhone- i Android. Z tym kursem skutecznie opanujesz francuski! Lekcje są przejrzyste i pewnie prowadzą do celu. W 100 lekcjach podzielonych tematycznie szybko nauczysz się nowego języka. Dołączone do lekcji pliki MP3 mówione są przez native speakerów. Dzięki temu lepiej nauczysz się wymowy. Nawet osoby początkujące przyswajające francuski mogą efektywnie uczyć się z book2 przez praktyczne zdania.

Najpierw poznaj podstawowe struktury języka. Wzorcowe dialogi pomogą Ci w wyrażaniu się w języku obcym. Podstawowa znajomość nie jest wymagana. Osoby zaawansowane mogą powtarzać i utrwalać materiał. Uczysz się prawidłowych, często używanych zdań i możesz je natychmiast zastosować w praktyce. W sytuacjach codziennych będą dobrze zrozumiane. Wykorzystaj przerwę w pracy lub czas w korku, aby kilka minut poświęcić na francuski. Nauka możliwa jest zarówno w drodze, jak i w domu. Postaw na mobilność i miej francuski zawsze przy sobie.

Francuski z aplikacją Android i iPhone "50 languages"

Aplikacja "50 languages" na Android i iPhone jest idealnym towarzyszem dla wszystkich, którzy chcą mieć francuski również offline. Aplikacje nadają się zarówno na telefon i tablet z Androidem, jak i na iPhone lub iPad. Aplikacje zawierają 30 bezpłatnych lekcji z programu book2 francuski. Są też oczywiście gry i testy. Pliki MP3 z book2 są też częścią naszego kursu językowego francuski. Wszystkie pliki audio są do pobrania bezpłatnie na MP3.

Książka – francuski dla początkujących

Dla wszystkich, którzy chętnie sięgają do drukowanych materiałów, by przyswoić francuski jest też książka „Francuski dla początkujących“ z serii book2. Dostępna jest w każdej dużej księgarni lub online przez Amazon.

Francuski - szybko i bezpłatnie z book2 z "50 languages"Dostępne również: łotewskiafrikaansalbańskiangielski UKangielski USarabskibengalskibiałoruskibośniańskibułgarskichińskichorwackiczeskiduńskiesperantoestońskifińskifrancuskigreckigruzińskihebrajskihindihiszpańskiindonezyjskijapońskikannadakatalońskikoreańskilitewskimacedońskimarathiniderlandzkiniemieckinorweskiormiańskipendżabskiperskiportugalski BRportugalski PTrosyjskirumuńskisłowackisłoweńskiserbskiszwedzkitajskitamilskitelugutigrinjatureckiukraińskiurduwęgierskiwłoskiwietnamski

Impressum