banner

Bengali keel

Bengali keel kuulub indoiraani keelte hulka. Umbes 220 miljonit räägivad seda emakeelena. Üle 140 miljoni nendest elavad Bangladeshis. Lisaks sellele räägib keelt umbes 75 miljonit inimest Indias. Veel räägitakse seda Malaisias, Nepaalis ja Saudi-Araabias. Seega kuulub bengali keel maailma kõige räägitumate keelte hulka. Keelel on oma kirjapilt. Ka arvude jaoks on eraldi märgid. Tänapäeval kasutatakse enamasti araabia numbreid. Bengali keele lauseseadistus järgib kindlaid reegleid. Lause algab alusega, millele järgneb sihitis ja kõige lõpus on tegusõna. Grammatilist sugu ei ole olemas. Ka nimi- ja omadussõnad ei muutu palju. See on hea kõigile neile, kes seda tähtsat keelt õppida tahavad. Ja seda peaks võimalikult paljud tegema!

Õppige bengali keelt oma emakeelest meie meetodiga „book2” (raamatud kahes keeles)

„Bengali algajatele” on keelekursus, mida pakume tasuta. Ka edasijõudnud saavad oma teadmisi värskendada ja süvendada. Registreerumine pole vajalik ja õppida saab anonüümselt. Kursus sisaldab 100 selgelt struktureeritud õppetundi. Saate määrata oma õppimistempo.Kõigepealt saate selgeks keele põhitõed. Näidisdialoogid aitavad teil võõrkeelt rääkida. Eelnevad teadmised bengali grammatikast pole nõutavad. Õpid sagedamini kasutatavaid bengali lauseid ja saate erinevates olukordades kohe suhelda. Õppige pendelrände, lõunapausi või treeningu ajal bengali keelt. Saate alustada kohe ja saavutate kiiresti oma õpieesmärgid.

Õppige bengali keelt Androidi ja iPhone'i rakendusega «50 languages»

Nende rakendustega saate saidil Android-telefonid ja -tahvelarvutid ning iPhone'id ja iPadid. Rakendused sisaldavad 100 tasuta õppetundi, mis aitavad teil bengali keeles tõhusalt õppida ja suhelda. Harjutage oma keeleoskust rakendustes olevate testide ja mängude abil. Kasutage meie tasuta «book2» helifaile, et kuulata bengali keelt emakeelena kõnelejaid ja parandada oma hääldust! Saate MP3-failidena hõlpsasti alla laadida kõik helid oma emakeeles ja bengali keeles. Pärast allalaadimist saate õppida ka võrguühenduseta.Tekstiraamat – bengali keel algajatele

Kui eelistate õppida bengali keelt trükitud materjalidega, saate raamatu osta bengali keel algajatele. Saate seda osta mis tahes raamatupoest või veebist Amazonist.

Õppige bengali keelt – kohe kiiresti ja tasuta!