Learn Languages Online!
previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  1-10  | Free Android app | Free iPhone app

Home  >   50languages.com   >   Shqip   >   Afrikanisht   >   Pёrmbajtja


2 [dy]

Familja

 


2 [twee]

Familielede

 

 

 Klikoni mbi tekst! arrow
  
gjyshi
gjyshja
ai dhe ajo
 
 
 
 
babai
nёna
ai dhe ajo
 
 
 
 
i biri / djali
e bija / vajza
ai dhe ajo
 
 
 
 
vёllai
motra
ai dhe ajo
 
 
 
 
xhaxhai, daja
tezja, halla
ai dhe ajo
 
 
 
 
Ne jemi njё familje.
Familja nuk ёshtё e vogёl.
Familja ёshtё e madhe.
 
 
 
 

previous page  up Pёrmbajtja  next page  | Free download MP3:  ALL  1-10  | Free Android app | Free iPhone app

 


Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
Imprint - Impressum  © Copyright 2007 - 2018 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 Shqip - Afrikanisht Pёr fillestarёt