Learn Languages Online!

Home  >   50languages.com   >   македонски   >   персиски   >   Опис на содржината


92 [деведесет и два]

Споредни реченици со дека 2

 


‫92 [نود و دو]‬

‫جملات وابسته با که 2‬

 

 
Ме лути, дека рчиш.
‫ باعث آزار من است که تو خروپف می کنی.‬
ba-ese azare man ast ke to khoro pof mikoni.
Ме лути, дека пиеш толку многу пиво.
‫ باعث آزار من است که تو اینقدر آبجو می نوشی.‬
ba-ese azare man ast ke to inghadr abe-jo minushi.
Ме лути, дека доаѓаш толку доцна.
‫ باعث آزار من است که تو اینقدر دیر می آیی.‬
ba-ese azare man ast ke to inghadr dir mi-ayee.
 
 
 
 
Мислам, дека му треба лекар.
‫من فکر می کنم که او به یک پزشک احتیاج دارد.‬
man fekr mikonam ke oo be yek pezeshk ehtiaj darad.
Мислам, дека тој е болен.
‫من فکر می کنم که او مریض است.‬
man fekr mikonam ke oo mariz ast.
Мислам, дека тој сега спие.
‫من فکر می کنم که او الان خوابیده است.‬
man fekr mikonam ke oo alan khabide ast.
 
 
 
 
Ние се надеваме, дека тој ќе се ожени со нашата ќерка.
‫ما امیدواریم که او (مرد) با دختر ما ازدواج کند.‬
ma omidvarim ke oo ba dokhtare ma ezdevaj konad.
Ние се надеваме, дека тој има многу пари.
‫ما امیدواریم که او (مرد) پول زیادی داشته باشد.‬
ma omidvarim ke oo poole ziadi dashte bashad.
Ние се надеваме, дека тој е милионер.
‫ما امیدواریم که او (مرد) ملیونر باشد.‬
ma omidvarim ke oo milioner bashad.
 
 
 
 
Слушнав, дека твојата сопруга имаше една несреќа.
‫من شنیده ام که همسرت تصادف کرده است.‬
man shenide-am ke ham-sarat mariz ast.
Слушнав, дека таа лежи во болница.
‫ من شنیده ام که او در بیمارستان بستری است.‬
man shenide-am ke oo dar bimarestan bastari ast.
Слушнав, дека твојот автомобил е потполно скршен.
‫ من شنیده ام که خودروی تو بطور کامل خراب شده است.‬
man shenide-am ke khodroye to be tore kamel kharab shode ast.
 
 
 
 
Ме радува, дека дојдовте.
‫خوشحالم که شما آمده اید.‬
khosh-halam ke shoma amade-id.
Ме радува, дека имате интерес.
‫خوشحالم که شما علاقمند هستید.‬
khosh-halam ke shoma alaghemand hastid.
Ме радува, дека сакате да ја купите куќата.
‫خوشحالم که شما می خواهید خانه را بخرید.‬
khosh-halam ke shoma mikha-heed khane ra bekharid.
 
 
 
 
Се плашам, дека последниот автобус е веќе заминат.
‫ من نگران هستم که آخرین اتوبوس رفته باشد.‬
man negaran hastam ke akharin otobos rafte bashad.
Се плашам, дека мораме да земеме такси.
‫من نگران هستم که مجبور شویم با تاکسی برویم.‬
man negaran hastam ke majbur shavim ba taxi beravim.
Се плашам, дека немам пари кај себе.
‫ من نگران هستم که پول همراه نداشته باشم.‬
man negaran hastam ke pool hamrah nadashte bashim.
 
 
 
 
 

 

Downloads are FREE for private use, public schools and for non-commercial purposes only!
LICENCE AGREEMENT. Please report any mistakes or incorrect translations here.
© Copyright 2007 - 2015 Goethe Verlag Starnberg and licensors. All rights reserved.
Contact
book2 македонски - персиски за почетници